Palace Yaşam - Babacan Palace - İstanbul

FITNESS SALONU

Fitness Salonu

İçerisinde her türlü sportif faaliyetiniz için gerekli donanımları bulabileceğiniz modern spor salonu, daha zinde ve sağlıklı bir hayat için Babacan Palace’ta sizi bekliyor.

AÇIK YÜZME HAVUZU

Açık Yüzme Havuzu

Açık yüzme havuzunun yer aldığı özel alan, keyifli ortamıyla ve ayrıcalıklı hizmetleriyle yüzmeniz, güneşlenmeniz, günün yorgunluğunu serin sulara bırakmanız için hizmetinizde.

TÜRK HAMAMI & SAUNA

Türk Hamamı ve Sauna

Babacan Palace, geleneksel Türk Hamamı kültürü ile mistik Uzak Doğu kültürünü bir arada sunan Türk Hamamı ve Sauna bölümü ile de siz seçkin misafirlerine günün yorgunluğunu atmak için keyifli bir alternatif sunuyor. Evinizin yanı başında sahip olacağınız bu ayrıcalıkla dilediğiniz an daha dinamik ve arınmış hissedeceksiniz. Artık ve beden ve ruh olarak sağlıklı bir yaşamla iç içesiniz.

BUHAR BANYOSU

Buhar Banyosu

Babacan Palace'ta sahip olacağınız ayrıcalıklardan biri de evinizin hemen altındaki buhar banyosu olacak. Yoğun geçen bir günün ardından dinlenmek, vücudunuza bakım yapmak veya cilt detoksu yapmak istediğinizde buhar banyosu size sadece birkaç adım uzaklıkta olacak.

AÇIK HAVA AKTİVİTE ALANLARI

Açık Hava Aktivite Alanları

Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı alternatifler sunan Babacan Palace'ta, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz birçok açık hava etkinlik alanı mevcut. Yürüyüş parkuru, çocuk parkı, dinlenme ve peyzaj alanları gibi alternatiflerin bulunduğu Babacan Palace'ta, güneşin ve güzel havanın tadını çıkarmak için her türlü imkana sahip olacaksınız.

SİNEMA SALONU

Sinema Salonu

Evinizdeki konforun bir benzerinin yansıtıldığı sinema odası, sizin ve misafirlerinizin rahatı için özel olarak tasarlandı. Kaliteli ses ve görüntü sistemleri kullanılan sinema odasında en keyifli anlar sizin olacak.

PLAYSTATION ODALARI

Playstation Odaları

Babacan Palace'taki yeni nesil lüks yaşamınıza eğlence faktörünü de katan Playstation odası ile dilediğiniz zaman arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar yaşayabileceksiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
E-BÜLTEN
Medya ajansı Mobil uygulama geliştirme