Proje Hakkında - Babacan Palace - İstanbul

Yeni Nesil Lüks

Babacan Palace, lüksün tanımını yeniden yapıyor ve ulaşılmaz algısını kırarak, lüks rezidans konforunu çok özel fiyatlarla sunuyor. Modern mimari anlayışının günümüz teknolojisi ile buluştuğu Babacan Palace’ta; ayrıcalıklı hizmetler, kendinizi ödüllendirebileceğiniz alanlar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanlar sizi bekliyor.

Tüm değerlerin buluştuğu yerde; mimarisi, sosyal yaşamı ile yeni bir hayat...
Saygın bireylerin, mutlu çocukların ve huzurlu ailelerin yeni adresi, Babacan Palace.
HEP BİRLİKTE, AHENKLE
Ayrıcalıklı Lokasyon
İstanbul'un yeni gözde yerleşim yeri Beylikdüzün'de...
Yeni Nesil Mimari
5.0002 m2 alana konumlandırılmış Babacan Palace; 1 blok zemin+20 kattan oluşmaktadır.
SARAYLARA LAYIK BİR ORTAM
Ömür boyu mutluluğu ve huzuru, hissetmeniz için tasarlanan özel alanlarda, sevdiklerinizle evinizin rahatlığını hissedeceksiniz.
Yeni Nesil Ayrıcalıklar
Osmanlı saraylarını andıran mimarisi ve sunduğu hizmetler, Babacan Palace'ta bulunmanın ayrıcalığını size hissettirecek.

Ayrıcalıklı Lokasyon

İstanbul’un yeni gözde yerleşim yeri Beylikdüzü’nde konumlandırılan Babacan Palace, Metrobüs’e sadece 5 dakika yürüme mesafesinde; anaokulu, kolej, hastane, festival alanları ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinin tam ortasında. Havalimanına ise sadece 15 dakika mesafede yer alan Babacan Palace, yatırım değerini her geçen gün yükseltiyor.

Yeni Nesil Mimari

5.000 m2 alana konumlandırılmış, lüks rezidans konseptine sahip Babacan Palace; 1 blok zemin +20 kattan oluşmaktadır. İçerisinde bulunan 248 adet 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit daireler ve zengin sosyal tesisi ile Babacan Palace, her köşesinde farkını hissettirecek bir mimariye sahip. Ayrıcalıklı yaşam alanlarının yanında 8 adet ticari ünite ile size her alanda yetecek bir dünya sunuluyor.

Saraylara Layık Bir Ortam

En yüksek standartları yakalamak için birinci sınıf kalitede tasarlanan Babacan Palace, geniş daire seçeneklerini eşsiz deniz manzarası ve full ankastre detaylarla birlikte kullanımınıza sunuyor.

Ömür boyu mutluluğu ve huzuru, hissetmeniz için tasarlanan size özel alanlarda, sevdiklerinizle birlikte evinizin rahatlığını hissedeceksiniz.

Yeni Nesil Ayrıcalıklar

Standartlarla yetinmeyenlerin kendilerini her an özel hissedecekleri ayrıcalıklarla dolu bir dünya Babacan Palace’ta! Yaşam alanınıza adım attığınız andan itibaren el üstünde tutulduğunuz bir hayatla karşılaşacaksınız. Ulusal ve uluslararası birçok ünlü markayı içinde barındıran alışveriş caddeniz ise sadece asansör mesafesinde! Sizin için planlanan organizasyonlar, her anını keyifle yaşayacağınız, dolu dolu bir sosyal yaşam oluştururken; fitness, sauna, SPA, açık yüzme havuzu ve masaj odaları gibi size proje sakinlerine özel alanlarda günün yorgunluğunu atacaksınız.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
E-BÜLTEN
Medya ajansı Mobil uygulama geliştirme